Novice Arhiv novic O nas

Arhiv novic

Naši igralci v tujini

Damjan Bohar dosegel gol v poljski ligi

Po premoru zaradi koronavirusa Poljaki nadaljujejo svoje prvenstvo imenovano Ekstraklasa. Klub Damjana Boharja je zmagal v gosteh kar 0:3, drugi gol pa je v 27. minuti prispeval naš občasni reprezentant. Več >

30.05.2020
Slovenska liga

Mladen Rudonja ponovno športni direktor Olimpije

Nekdanji slovenski reprezentant je bil športni direktor v sezoni 2017/18, ko je Olimpija osvojila prvenstvo in pokal. Več >

28.05.2020

Kamplov Leipzig zmagal v Mainzu 0:5

Kevin Kampl je bil podajalec v 48. minuti za 0:4, gol pa je dosegel Werner. V 62. minuti je Kampl celo zadel, ampak gol je bil razveljavljen zaradi prepovedanega položaja Poulsena. Več >

25.05.2020

Maribor bo prenovil stadion

Župan Saša Arsenovič je rekel, da bo občina v obnovo stadiona vložila 10 milijonov EUR. Obnovili bodo predvsem znamenito zahodno tribuno. Več >

22.05.2020

Slovenska prva liga se nadaljuje

Prvenstvo se bo po prekinitvi zaradi koronavirusa nadaljevalo v petek 5. junija, seveda zaenkrat še brez gledalcev na tribunah. Več >

20.05.2020
Reprezentanca

Umrl Marko Elsner

Igral je za reprezentanci Jugoslavije in Slovenije. Igral je tudi za številne klube, med njimi za Olimpijo, Crveno zvezdo in francoski klub Nice. Več >

19.05.2020

Kampl podajalec pri golu za izenačenje

Po dolgem premoru zaradi koronavirusa se je vrnila nemška Bundesliga. Kamplov Leipzig je gostil Freiburg. Tekma pred praznimi tribunami se je končala z 1:1. Več >

18.05.2020

NZS odprla fotografsko razstavo

Nogometna zveza Slovenije je v parku Tivoli v Ljubljani razstavila fotografije ob svoji 100-letnici. Več >

16.05.2020

Nemška Bundesliga se nadaljuje

Potem ko je kanclerka Angela Merkel dala zeleno luč, se je nemška nogometna zveza (DFB) odločila, da se bo prvenstvo nadaljevalo 16. maja. Več >

08.05.2020
Mednarodni nogomet

Buffon ostaja v Juventusu

Športni direktor Juventusa Fabio Paratici je rekel, da bo vratar Gianluigi Buffon kmalu podpisal še eno pogodbo. Več >

04.05.2020

Francosko prvenstvo je predčasno končano

Zaradi pandemije koronavirusa so predčasno zaključili francosko Ligue 1. Prvak je Paris Saint-Germain. Več >