Novice Arhiv novic Prva liga Koledar Forum Ankete Grafitni zid Klepetalnica Kviz Knjiga O nas

Arhiv novic

Naši igralci v tujini

Berić dosegel mojstrski gol v ZDA

Slovenski reprezentant Robert Berić od 2020 igra za Chicago Fire. Z 2:1 so premagali lanske prvake Seattle Sounders. Več >

🕒 15.07.2020
Slovenska liga

Celje zmagalo v Mariboru

Štajerski derbi med Mariborom in Celjem se je končal z izidom 1:2. Olimpija pa je izgubila doma proti Aluminiju 0:1. Več >

🕒 13.07.2020 💬 1

Parma dosegla dva gola v podaljšku tekme

Parma je večino tekme zaostajala za 2 gola. Ko je že izgledalo, da bo izgubila, je v 93. minuti zadel naš reprezentant Jasmin Kurtić, potem pa še njegov soigralec v 95. minuti. Več >

Benjamin Verbič zadel kar dva gola za Dinamo Kijev

Tekma ukrajinske lige se je končala z izidom 2:2. Domača Oleksandrija je oba gola dosegla iz enajstmetrovk, dosojenih po prekrških v kazenskem prostoru. Več >

Atalanta igrala pri Juventusu neodločeno 2:2

Ko je že kazalo, da bo Atalanta zmagala, je sodnik v 90. minuti dosodil enajstmetrovko za Juventus, ki jo je uspešno izvedel Ronaldo. Slovenski reprezentant Josip Iličić je igral za Atalanto do 58. minute. Več >

🕒 12.07.2020 💬 1

Opravljen žreb za četrtfinale Lige prvakov

En Slovenec se bo zagotovo uvrstil v polfinale, saj bosta Oblak in Kampl igrala med sabo. Iličić pa je dobil za nasprotnika Paris Saint-Germain. Več >

🕒 10.07.2020 💬 1

Visoka zmaga Olimpije in visok poraz Maribora

Olimpija je doma s 5:0 premagala Rudarja. Maribor pa je izgubil v Sežani s 4:1. Več >

Štajersko-prekmurski derbi pripadel Mariboru

Maribor je doma premagal Muro s 3:2. Ko je že kazalo, da se bo tekma končala neodločeno, je v 94. minuti zadel Tavares. Več >

🕒 06.07.2020 💬 1

Atalanta v gosteh premagala Cagliari

Za Atalanto igra naš reprezentant Josip Iličić, za Cagliari pa naš bivši reprezentant Valter Birsa. Oba sta vstopila v igro v drugem polčasu. Tekma se je končala z izidom 0:1. Več >

Benjamin Verbič zadel na ukrajinskem derbiju

Slovenski reprezentant igra za Dinamo Kijev, ki je drugi na lestvici. Doma so igrali proti vodilnemu Šahtarju iz Donecka. Izgubili so 2:3. Več >

🕒 04.07.2020 💬 1

Atletico Madrid remiziral pri Barceloni

Naš reprezetančni vratar Jan Oblak je za Atletico odigral celo tekmo. Končala se je z 2:2. Več >