Novice Arhiv novic Prva liga Koledar Forum Ankete Grafitni zid Klepetalnica Kviz Knjiga O nas

Novice

Naši igralci v tujini

Parma dosegla dva gola v podaljšku tekme

Parma je večino tekme zaostajala za 2 gola. Ko je že izgledalo, da bo izgubila, je v 93. minuti zadel naš reprezentant Jasmin Kurtić, potem pa še njegov soigralec v 95. minuti. Več >

🕒 13.07.2020 💬 1

Atalanta igrala pri Juventusu neodločeno 2:2

Ko je že kazalo, da bo Atalanta zmagala, je sodnik v 90. minuti dosodil enajstmetrovko za Juventus, ki jo je uspešno izvedel Ronaldo. Slovenski reprezentant Josip Iličić je igral za Atalanto do 58. minute. Več >

🕒 12.07.2020 💬 1

Atalanta v gosteh premagala Cagliari

Za Atalanto igra naš reprezentant Josip Iličić, za Cagliari pa naš bivši reprezentant Valter Birsa. Oba sta vstopila v igro v drugem polčasu. Tekma se je končala z izidom 0:1. Več >

🕒 06.07.2020 💬 1

Inter zmagal v Parmi

V italijanski ligi je Kurtićeva Parma gostila Handanovićev Inter. Oba igralca sta igrala celo tekmo. Rezultat je bil 1:2. Več >

🕒 29.06.2020 💬 1

Handanović ne bo igral v finalu Pokala Italije

Inter je v gosteh pri Napoliju igral neodločeno 1:1, kar ni bilo dovolj za napredovanje. Prva polfinalna tekma med tema dvema kluboma v Milanu se je namreč končala z 0:1. Več >

🕒 14.06.2020 💬 1
Mednarodni nogomet

Znano kdaj se bo nadaljevala italijanska liga

Po prekinitvi zaradi koronavirusa se bo italijanska Serie A nadaljevala 20. junija. Tekme bodo pred praznimi tribunami. Več >

🕒 02.06.2020 💬 1

Buffon ostaja v Juventusu

Športni direktor Juventusa Fabio Paratici je rekel, da bo vratar Gianluigi Buffon kmalu podpisal še eno pogodbo. Več >